Liv'de Hemşire Olmak Etkinlikler
iletişim İş Başvurusu
X

İş BaşvurusuLiv Hospital Ulus 4. Hemşirelik Haftası Etkinliği – 2016


Organizasyonunu Liv Hospital Hasta Bakım Hizmetleri Müdürlüğü’nün üstlendiği “4. Hemşirelik Haftası Etkinlikleri” ni 13 Mayıs 2016 tarihinde Liv Hospital Ulus’ta gerçekleştirdik.

Program ilk oturumu Halka açık olarak yapıldı. HBH Sorumlusu Leyla Kaçar ve Cerrahi Servis Sorumlusu Nihan Yavuz’un oturum başkanlığında “Günümüzde Artan Sağlık Sorunları: Kanser ve Obezite” ilk oturum konusuydu.

Kanser ve Obezitenin Önlemesinde Beslenmenin Önemi” konusuyla Liv Hospital Ulus Hastanesi Diyetisyen Şükran Yıldız ve “Kanserin Boyutları nedir, Herşeye Rağmen Kurtulabilir miyiz?” konusuyla da Liv Hospital Ulus Hastanesi Prof. Dr. Haluk Onat sunumlarını gerçekleştirdiler. Ardından ”Hasta Deneyimleri” bölümünde Liv ailesi üyelerimizden Özge Bayazıt ve Gonca Uluman bizzat yaşadıkları hastalık deneyimlerini bizlerle paylaştılar.

Programın ikinci oturumu sağlık çalışanlarına özel olarak yapıldı. Yoğun Bakım Sorumlusu Bilgen Ormancı ve Ameliyathane Sorumlusu Merve Canbek’in oturum başkanlığında “Sağlık Bakımı Geliştirmede Akreditasyon Çalışmalarının Hemşirelik Mesleğinin Gücüne Etkisi” konulu panel gerçekleştirildi.

İlk konu olarak İÜ Hemşirelikte Yönetim Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Aytolan Yıldırım tarafından “Hemşirelikte Profesyonel Güç ve Gücün Bileşenleri” sunumu yapıldı.

Ardından Liv Hospital HBH Müdürü Uzm. Hemş. Aysun Çakır Özçelik ve Eğitim Gelişim Sorumlusu Uzm. Hemş. Canan Sarı tarafından “Sağlık Bakımını Geliştirmede Yeni Bir Akreditasyon Örneği: Liv Hospital COE Hemşirelik Denetim Süreci Deneyimleri” konulu sunum gerçekleştirildi. Program sunumda konuşmacılara teşekkür sertifikaları verildi ve tüm katılımcılarla birlikte toplu resimler çekildi. İlk defa bir oturumu halka açık olarak gerçekleştirilen bir Hemşirelik hastası sempozyumu gerçekleştirdik ve bu konuda çok olumlu tepkiler aldık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Ayrıca; Yönetici Hemşireler Derneği Kurucu Başkanı Prof. Dr. Sevgi OKTAY’ a değerli katılımları ile teşekkür ederiz.


Son haberler

  • Liv Hospital Ulus Hbh Zor Olgular-8
  • Liv Hospital Yeni Yıl Kutlaması ve 5. Yılını Tamamlayan Ödülleri-21 Aralık 2018
  • Üsküdar Üniversitesi “Hemşirelik ve Liderlik” Konuşması-Aralık 2018
  • Nöroşirürji Hemşireliği Sempozyumu-15 Aralık 2018
  • Liv Hospital Ulus Hbh Zor Olgular-7
  • Anestezi Tekniker/Teknisyenliği Sempozyumu (24 Kasım 2018)
  • Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri Sahiplerini Buldu-20 Kasım 2018

Etiketler

Hemşire Liv Hospital Olmak Hastane Bebek NICU KVC Yoğum Hasta Hizmet
Hakkımızda


Liv Hospital, sağlıkta uluslararası arenada lider olmak için yola çıkmış bir hastane. İlk olarak 2013 yılı Ocak ayında İstanbul Ulus’ta kapılarını açan hastanemizde tüm branşlarda hekimlerimiz üst ihtisaslarına göre hizmet sunuyorlar. 2015 yılı Ocak ayında Liv Hospital Ankara’yı açarak daha geniş bir aile olarak yolumuza hızla devam ediyoruz. Liv Hospital Ulus/İstanbul ve Liv Hospital Ankara’da toplam 1.250 personel, 250 hekim, 300 yatak, 16 ameliyathane ve her iki binada toplam 57 bin metrekare kapalı alanı bulunuyor.

Adres


Liv Hospital Ulus / Istanbul:
Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 Ulus, Istanbul/Türkiye Çağrı Merkezi: 0850-2222-548

Liv Hospital Ankara:
Bestekar Sok. No:8 Çankaya, Ankara/Türkiye Çağrı Merkezi: 0850-2222-548

Liv Hospital Samsun:
Hançerli Mah. 608 Sok. No:2 İlkadım, Samsun/Türkiye Çağrı Merkezi: 0850-2222-548