Liv'de Hemşire Olmak Etkinlikler
iletişim İş Başvurusu
X

İş BaşvurusuEvde Yara Bakımı Sempozyumu – 2014′


11 Haziran 2014 tarihinde Liv Hospital eğitim salonunda gerçekleşti. Sempozyuma kurum içi ve kurum dışı katılımcılardan oluşan toplam 125 kişi katılmıştır.

Liv Hospital Başhekimi Adil Tanık Evde Bakım Derneği Başkanı Aynur Dik ve İl Sağlık Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Reşat Dabak tarafından açılış konuşmaları yapıldı.

Açılış konuşmaları sonrasında, Liv Hospital Başhekimi Adil Tanık , Liv Hospital Hasta bakım hizmetleri Grup Müdür Şenel Sürücü ve Evde Bakım Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ferhat Şaheste başkanlığında 1. Oturum başladı. Bu oturumda ilk konuşmacı olan Liv Hospital Cerrahi Bölümünden Yard.Doç.Rahmi Kürşat Serin tarafından “Yara nedir ? Yara İyileşme Süreçleri ” başlıklı sunum yapıldı.

Sunumlar konuşmacılara ve panel başkanlarına plaketleri sunuldu.

Liv Hospital Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Sayın Yrd. Doç. Dr. Çağla Karakoç ve Liv Hospital Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Aysun Çakır Özçelik’in başkanlığını yürüttüğü 2. Oturum başladı. İlk konuşmacı olarak Bahçeci Umut Tüp bebek Kliniği Hemşire Direktörü Hatice Özkan Liv Hospital Enfeksiyon Hemşiresi Sayın Nazan Özdemir “Yara Enfeksiyonu “ konulu sunumunu, 2. Konuşmacı olarak İstanbul Üniversitesi Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp A.B.D. Başkanı Sayın Prof. Dr. Şamil Aktaş “Yara Değerlendirmesi ve Sınıflandırma, Evde Bakım’da Yara ile Mücadele Yöntemleri” konulu sunumunu yaptı.

eyb2

Sunumlar konuşmacılara ve panel başkanlarına plaketleri sunuldu.

Liv Hospital Endokrinoloji ve Metobolizma Hastalıkları Uzmanı Sayın Doç. Dr. Serpil Salman ve Liv Hospital Evde Bakım Hizmetleri Sorumlusu Gamze Er’in başkanlığını yürüttüğü 3. Oturum başladı. İlk konuşmacı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Evde Bakım Hizmetleri bölüm Sorumlusu Sayın Mehmet Atasoy “Evde bası yarası bakımı ve uygulamaları” konulu sunumunu, 2. Konuşmacı olarak Liv Hospital Diyabet Hemşiresi Sayın Emel Namoğlu “Diyabetik Ayak Bakımı” konulu sunumunu yaptı.
Sunumlar konuşmacılara ve panel başkanlarına plaketleri sunuldu.
Liv Hospital Başhekim Yard. Sayın Dr.Gamze Demirtaş ve Evde Bakım Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Derya Tuna başkanlığını yürüttüğü 4. Oturumda KCI Yara Bakım Firması Yara Bakım Ürünleri hakkında konulu sunumunu ve eğitimini yaptı.

Oturumların bitiminde Liv Hospital Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Aysun Çakır Özçelik tarafından kapanış konuşması yapılarak, düzenleme kurulu takdim edildi.


Son haberler

  • Liv Hospital Ulus Hbh Zor Olgular-8
  • Liv Hospital Yeni Yıl Kutlaması ve 5. Yılını Tamamlayan Ödülleri-21 Aralık 2018
  • Üsküdar Üniversitesi “Hemşirelik ve Liderlik” Konuşması-Aralık 2018
  • Nöroşirürji Hemşireliği Sempozyumu-15 Aralık 2018
  • Liv Hospital Ulus Hbh Zor Olgular-7
  • Anestezi Tekniker/Teknisyenliği Sempozyumu (24 Kasım 2018)
  • Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri Sahiplerini Buldu-20 Kasım 2018

Etiketler

Hemşire Liv Hospital Olmak Hastane Bebek NICU KVC Yoğum Hasta Hizmet
Hakkımızda


Liv Hospital, sağlıkta uluslararası arenada lider olmak için yola çıkmış bir hastane. İlk olarak 2013 yılı Ocak ayında İstanbul Ulus’ta kapılarını açan hastanemizde tüm branşlarda hekimlerimiz üst ihtisaslarına göre hizmet sunuyorlar. 2015 yılı Ocak ayında Liv Hospital Ankara’yı açarak daha geniş bir aile olarak yolumuza hızla devam ediyoruz. Liv Hospital Ulus/İstanbul ve Liv Hospital Ankara’da toplam 1.250 personel, 250 hekim, 300 yatak, 16 ameliyathane ve her iki binada toplam 57 bin metrekare kapalı alanı bulunuyor.

Adres


Liv Hospital Ulus / Istanbul:
Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 Ulus, Istanbul/Türkiye Çağrı Merkezi: 0850-2222-548

Liv Hospital Ankara:
Bestekar Sok. No:8 Çankaya, Ankara/Türkiye Çağrı Merkezi: 0850-2222-548

Liv Hospital Samsun:
Hançerli Mah. 608 Sok. No:2 İlkadım, Samsun/Türkiye Çağrı Merkezi: 0850-2222-548