Liv'de Hemşire Olmak Etkinlikler
iletişim İş Başvurusu
X

İş BaşvurusuDiyabet Atölyesi ”Liv’de Kahvaltı”


Diyabet bir metabolizma hastalığıdır ve iyi kontrol edilemediği zaman vücutta bir çok organ ve sistemde ciddi hasarlar meydana getirmektedir. Bu komplikasyonların başlamadan erken dönemde önlenmesinde ya da mevcutsa yaşam kalitesinin arttırılmasında en önemli yol doğru bir eğitimden geçiyor. Bu amaçla “Diyabet Atölyesi Liv’de Kahvaltı” adı altında eğitim etkinliklerimize başladık ve ilk atölyemizi 20 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştirdik.

“Liv Diyabet Kliniği Ekibi” olarak multidisipliner bir çerçevede diyabet eğitiminde fark yaratmak ve referans merkezi olmak hedefiyle yola çıktık. Bu eğitim etkinliğimizde hekim,hemşire,diyetisyen ve diğer sağlık ekibi üyeleri ile birlikte,direkt katılımcıların sorularıyla yön bulan farklı bir eğitim yöntemi uyguluyoruz. Konular hastaların soruları doğrultusunda ilerliyor ve bahsedilen konular belirlediğimiz eğitim başlıkları üzerinden kontrol ediliyor. Hastalar sorularına direkt kendilerinin de içinde aktif olarak bulundukları bir ortamda yanıt buluyor ve birbirleriyle de deneyimlerini paylaşıyorlar.


Son haberler

  • Liv Hospital Ulus Hbh Zor Olgular-8
  • Liv Hospital Yeni Yıl Kutlaması ve 5. Yılını Tamamlayan Ödülleri-21 Aralık 2018
  • Üsküdar Üniversitesi “Hemşirelik ve Liderlik” Konuşması-Aralık 2018
  • Nöroşirürji Hemşireliği Sempozyumu-15 Aralık 2018
  • Liv Hospital Ulus Hbh Zor Olgular-7
  • Anestezi Tekniker/Teknisyenliği Sempozyumu (24 Kasım 2018)
  • Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri Sahiplerini Buldu-20 Kasım 2018

Etiketler

Hemşire Liv Hospital Olmak Hastane Bebek NICU KVC Yoğum Hasta Hizmet
Hakkımızda


Liv Hospital, sağlıkta uluslararası arenada lider olmak için yola çıkmış bir hastane. İlk olarak 2013 yılı Ocak ayında İstanbul Ulus’ta kapılarını açan hastanemizde tüm branşlarda hekimlerimiz üst ihtisaslarına göre hizmet sunuyorlar. 2015 yılı Ocak ayında Liv Hospital Ankara’yı açarak daha geniş bir aile olarak yolumuza hızla devam ediyoruz. Liv Hospital Ulus/İstanbul ve Liv Hospital Ankara’da toplam 1.250 personel, 250 hekim, 300 yatak, 16 ameliyathane ve her iki binada toplam 57 bin metrekare kapalı alanı bulunuyor.

Adres


Liv Hospital Ulus / Istanbul:
Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 Ulus, Istanbul/Türkiye Çağrı Merkezi: 0850-2222-548

Liv Hospital Ankara:
Bestekar Sok. No:8 Çankaya, Ankara/Türkiye Çağrı Merkezi: 0850-2222-548

Liv Hospital Samsun:
Hançerli Mah. 608 Sok. No:2 İlkadım, Samsun/Türkiye Çağrı Merkezi: 0850-2222-548