Liv'de Hemşire Olmak Etkinlikler
iletişim İş Başvurusu
X

İş BaşvurusuHemşirelik Haftası Etkinliği 2019


LİV HOSPİTAL

Hasta Bakım Hizmetleri Grup Müdürlüğü 2019

VII. Hemşirelik Haftası Etkinlikleri

 

LIV Hospital hemşirelik haftası etkinliklerinin VII.’ si “İstersek Yapabiliriz” teması altında 11 Mayıs 2019 tarihinde 75 katılımcı ile gerçekleştirildi.

 

Programda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstirioti ve Liv Hospital Ulus Hastanesi Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü Uzm. Hemş.  Aysun Çakır Özçelik tarafından açılış konuşmaları yapıldı.

 

 

İlk oturum İç Hastalıkları Hemşireliği ve Hemşirelikte Yönetim Uzmanı,THD İstanbul Şubesi 2. Başkanı ve  FN Hemşirelik Fakültesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sevgi Oktay’ın başkanlığında gerçekleştirildi. “Mucit Hemşireler: İnovasyonda Fark Yaratanlar” başlığı altında İnovatif Hemşireler Derneği Kurucu Başkanı Dr. Yeliz Doğan Merih tarafından ilk sunum gerçekleştirildi. Sonrasında ikinci olarak  “Hemşirelikte Sertifika Programları:  Eğitimde Fark Yaratanlar” başlığı altında Koç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Yarı Zamanlı Öğretim Üyesi, Dr. Selvet Sevinç ve SANERC Müdürü, Koç Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Doç. Dr. Emine Türkmen tarafından sunumlar gerçekleştirildi.

 

İkinci oturum Dr. Selvet Sevinç ve Doç. Dr. Emine Türkmen hocalarımızın oturum başkanlığı ile devam etti. “İlgi Alanı ile Mesleği Birleştirenler:  Sosyal Destek Alanında Fark Yaratanlar” başlığı altında Kanser Savaşçıları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi- Spor Komitesi Uzm. Hem. Hanife Ebru Dönmez ve ardından “Hemşirelik Her Yerde: Afrika Örneği” başlığı altında TADD-Tüm Afrika’nın Dostları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, BİSEG-Bir İnsan Dünyaya Bedeldir, Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Derneği İcra Kurulu Üyesi Uzm. Hem. Mülkiye Okyay sunumlarını gerçekleştirdiler ve meslek adına hepimizin gururla dinlediği yaşanmışlıklarını bizlerle paylaştılar.

 

Emeği geçen ve katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz.


Son haberler

  • Küçücük Bir Yürek, Kocaman Bir Mutluluk-Mayıs 2019
  • Geleneksel Hemşirelik Haftası Yürütme Kurulu Kutlama Gezisi- Mayıs 2019
  • Liv Hospital Ulus HBH Teraryum Yapımı Etkinliğinde(27 Nisan 2019)
  • Onkoloji Hemşireliğinde Güncel Konular Sempozyumu-25 Nisan 2019
  • Liv Hasta Bakım Hizmetleri Kariyer Günlerinde-2019
  • Acil Serviste Klinik Uygulamalar Sempozyumu-22 Mart 2019
  • Liv Hospital Ulus Hbh Zor Olgular-9

Etiketler

Hemşire Liv Hospital Olmak Hastane Bebek NICU KVC Yoğum Hasta Hizmet
Hakkımızda


Liv Hospital, sağlıkta uluslararası arenada lider olmak için yola çıkmış bir hastane. İlk olarak 2013 yılı Ocak ayında İstanbul Ulus’ta kapılarını açan hastanemizde tüm branşlarda hekimlerimiz üst ihtisaslarına göre hizmet sunuyorlar. 2015 yılı Ocak ayında Liv Hospital Ankara’yı açarak daha geniş bir aile olarak yolumuza hızla devam ediyoruz. Liv Hospital Ulus/İstanbul ve Liv Hospital Ankara’da toplam 1.250 personel, 250 hekim, 300 yatak, 16 ameliyathane ve her iki binada toplam 57 bin metrekare kapalı alanı bulunuyor.

Adres


Liv Hospital Ulus / Istanbul:
Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 Ulus, Istanbul/Türkiye Çağrı Merkezi: 0850-2222-548

Liv Hospital Ankara:
Bestekar Sok. No:8 Çankaya, Ankara/Türkiye Çağrı Merkezi: 0850-2222-548

Liv Hospital Samsun:
Hançerli Mah. 608 Sok. No:2 İlkadım, Samsun/Türkiye Çağrı Merkezi: 0850-2222-548